Yer Çizgisi

Otopark Çizgisi
Otopark çizgisi alanında müşterilerine kaliteli ürün ortaya koyan YerBoyası.com, bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ve kendi referansları ile bu alanda tanınmış bir firma olma yolunda adımlar atmaktadır.

Otopark Çizgileri, açık ve kapalı otopark alanlarının yerleşim ve yol düzergahlarını belirlemek için çizilmiş şerit ya da bölümlerdir.

Bu bölümler otoparkın boyutuna göre ayarlanmakta olup, standart bir yatay uzunluğa sahiptirler. İstenildiği takdir de ise özel olarak boyutlandırılabilirler. Tercih olarak beyaz ve sarı renkler kullanılmaktadır.

İş Sahaları – Fabrikalar
İş sahaları ve fabrikalarda yol çizgileri uygulamarını gerçekleştirmekteyiz. Özel makinalarımız ile yaptığımız yol çizgileri ve taramalar mekanı daha kullanışlı ve güvenli bir hale getirmektedir.

Yönlendirme Okları
Kullanım alanları genel olarak, otoparklar, açık alanlar ve fabrika bölgeleri olmak üzere 3 kategori olarak sıralanabilir. Araçların veya kişilerin gidecekleri istikameti göstermek için zemin üzerine yapılan bu çalışma istenilen boyutlarda ve renklerde titizlikle yapılmaktadır.

Yol çizgileri yanında trafikte ve otoparklarda araçlara yardımcı olmak amacı ile yönlendirme uygulamaları yapılmaktadır.. Yönlendirme okları, yaya geçitleri gibi uygulamalar trafik düzeni için önemlidir.

Çalişmalarımızdan Bir Bölüm

Posted in Yön Levhaları.